TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Varaždinska biskupija
Župa Bl. Alojzija Stepinca, Koprivnica

Adresa:
Selingerova 16
48 000 Koprivnica
Republika Hrvatska

Telefon: 048/641-234
Mobitel: 098/9882248
http://www.zupa-astepinca-kc.hr

Info: UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA od ponedjeljka do subote nakon svake sv. Mise. NEDJELJOM I BLAGDANOM NE UREDEUJEMO. U župnom uredu naše župe za uredske poslove svećenika je najbolje potražiti u ovo vrijeme. Preostalo vrijeme svećenici posjećuju bolesne, nemoćne i starije u obiteljima, odlaze u bolnicu ili u Dom za starije i nemoćne, vode sprovode, te provode druge svećeničke dužnosti. U slučaju hitne potrebe (bolesničkog pomazanja, sv. ispovijedi i sl.) izvan prezentiranog vremena, obratite se bilo kada svojim svećenicima. mob: 098/988 – 2248 mob: 091/128 – 9830

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.