TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
8. razred


8. razred
Petak, 31 Listopad 2014 09:11

Pastoralna godina 2015./2016. - Godina mladih

 

Godišnji plan kateheza za krizmanike - katehetski susreti  preuzmi

Godišnji plan susreta mladih za krizmanike  

 

Pripreme za katehetske susrete:

1. susret: Krenimo zajedno preuzmi 

2. susret: Iz vjere živimo i djelujemo  preuzmi

3. susret: Misijska nedjelja preuzmi 

 

Pastoralna godina 2014./2015. - Godina župnih suradnika

 

Godišni plan kateheza za 8. razred (susreti petkom i subotom) - preuzmi

 

Pripreme za katehetske susrete petkom:

1. susret - Uvodni susret

2. susret - Iz vjere živimo i djelujemo -  preuzmi

3. susret - Misijska nedjelja -  preuzmi

4. susret - Povrijeđeni smo i vrijeđamo: svi trebamo oproštenje -  preuzmi

5. susret - Razgovor s Bogom vodi razgovoru s drugima -  preuzmi

6. susret - Došašće: ljubav na djelu -  preuzmi

7. susret - I Riječ je tijelom postala - preuzmi 

 

Pripreme za katehetske susrete subotom:

1. susret - Zašto mi je potrebna Krizma? - preuzmi

2. susret - Što ću ja na Svetoj Misi? O Božjoj velikodušnosti i našim izgovorima - preuzmi

3. susret - Kako dobiti peticu za Raj? - preuzmi 

4. susret - Vremašna Gospođa s borama: Crkva moj dom! - preuzmi

5. susret - Izlet krizmanika u Cenacolo 

 

Pomoćni materijal u pripremi kateheza: 

Plakati:

 

Molitve koje treba znati svaki krizmanik - preuzmi 

 


Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.