TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Biblijska grupa započela svoje susrete
Srijeda, 27 Listopad 2010 13:47
 

Svakog prvog i trećeg četvrtka u našem pastoralnom centru se održava Biblijska grupa, koju vodi naš župnik vlč. Kruno. Kako je u našoj župi u tijeku Biblijska godina, želja nam je da što više vjernika upozna Bibliju i čita je.

Tako je župnik uz uvodne misli i smjernice za rad na Bibliji podijelio prošlog četvrtka i lijepi raspored čitanja Biblije kroz godinu dana. Taj će se raspored ponuditi svim vjernicima koji to žele. Pozivamo sve one koji vole Bibliju da nam se pridruže svakog prvog i trećeg četvrtka i s nama uče o Bibliji, mole uz Bibliju, rastu duhovno uz Bibliju. Rekao je sv. Jeronim: "Tko ne pozna Pisma, ne pozna ni Krista."

И "Сочинение толстого после бала"тем не менее, в Юме было "Альбом группы кино скачать"вовсе не жарко.

и увидела, ""что открытая дверь испещрена зловещими отверстиями, а стекло ""разлетелось вдребезги.

В ""этом я никогда не был вполне "Скачать каменный цветок"убежден.

С тобой я забываю "Реферат по юридическая психология"о всех пережитых страданиях.

Начал Мартин, "Игры про средневековье скачать"и начал с тревожного сообщения.

Он прижал "Николаса спаркса дневник памяти скачать"руку к стене и надавил с постепенно ""возрастающей силой так, чтобы не наделать слишком много шума.

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.