TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
HLZ i HKLD: Pozivamo vas na predavanje Snovi - naši pomagači
Petak, 29 Lipanj 2012 21:52

HRVATSKI LIJEČNIČKI ZBOR PODRUŽNICA KOPRIVNICA

HRVATSKO KATOLIČKO LIJEČNIČKO DRUŠTVO PODRUŽNICA KOPRIVNICA

Poštovane kolegice i kolege! Pozivamo vas na sastanak koji će se održati u 4. srpnja (srijeda) 2012. g. u 19:00 sati u Edukacijskom centru Opće bolnice Koprivnica, a na kojem će naša poštovana kolegica : Prim. mr. sci. Tereza Salajpal, dr. med. neuropsihijatar održati predavanje SNOVI – NAŠI POMAGAČI.

Snovi su od vajkada budili zanimanje čovjeka. Zapise - knjige o snovima i njihovom tumačenju nalazimo već u starih naroda; Asiraca, Egipćana, Grka, Hebreja i dr. U Svetom pismu nailazimo na zapise vrlo značajnih snova viđenih kao Božju poruku pojedincima i prorocima. I danas postoji veliki interes za snove. Njima se bave znanstvenici neurofiziolozi, dubinski psiholozi, psihijatri, psihoterapeuti, teolozi psihičke orijentacije. Snovi kao osobni mit, su od velikog značenja u očuvanju psihičkog zdravlja pojedinca, njegovom rastu i sazrijevanju. Oni su nezaobilazni pomoćnici i vodiči u dijagnostici i liječenju psihičkih poremećaja.

Predavanje će se bodovati prema Pravilniku HLKD-a.

Poslije predavanja predviđa se druženje i domjenak.

Slijedi pauza do rujna. Svim članicama/ovima želimo ugodne ljetne praznike.

Predsjednik HKL, Podružnice Koprivnica: Dražen Sačer, dr.med.

Predsjednica HLZ, Podružnice Koprivnica: Vlatka Janeš Poje, dr.med.

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.