TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 17. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirjana Jembrek 2. † Marija Belavić, Milica i Josip Kovač

UTORAK 18. lipnja
19.00 MISA na Lenišću 1. † Marica i Mijo Dvorski

SRIJEDA 19. lipnja
19:00 MISA na Lenišću 1. † Draga Celiščak 2. † Silvija Korčanin i obitelj Korčanin i Brnada

ČETVRTAK 20. lipnja - TIJELOVO
7:00 MISA na Lenišću 1. pro populo 2. † obitelj Panić, Šestak i Ciganek
9:00 MISA u župi sv. Nikole – zajednička za tri gradske župe nakon mise tijelovska procesija po
gradu

PETAK 21. lipnja Sv. Alojzije Gonzaga
10:00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ana Aurer 2. zahvala za primljene milosti
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 22. lipnja
7:30 MISA na Lenišću 1. za zdravlje
11:00 KRST: Aleksandar Gajski

NEDELJA 23. lipnja 12. kroz godinu
8:00 MISA na Lenišću 1. † Zvonimir, Dragutin i Stjepan Kardoš, obitelj Kardoš i Kovač
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Održan prvi roditeljski sastanak za roditelje prvopričesnika
Ponedjeljak, 29 Listopad 2012 21:47

Na misijsku nedjelju popodne, nakon kestenijade, održan je prvi roditeljski sastanak za roditelje prvopričesnika. To je uglavnom bio prvi u nizu sastanak, kako reče župnik u svom pozdravu roditeljima, uglavnom informativni susret.

Naime, najprije se prisutnim roditeljima obratio župnik Kruno sa detaljima vezanim uz sam sakrament Sv. Pričesti. Župnik je govorio o važnosti sakramenta Ispovijedi i Euharistije u životu djeteta vjernika te naglasio kako je važno da dijete ima podršku svojih roditelja kroz primjer njihova prakticiranja duhovnog života kroz redovitu svetu Ispovijed i Pričest. Važno je biti primjer djeci kako je važno željeti Isusa, živjeti Isusa i s Isusom kroz redovitu molitvu i sv. Misu. Nema smisla djecu tjerati na misu a sami sebe po tom pitanju ostaviti po strani. To je nepošteno prema djeci koju odgajamo. Kad je u pitanju sakrament sv. Ispovijedi i Pričesti za koji se naši najmlađi pripremaju, župnik je naglasio kako djeca u svom srcu žude za svojim božanskim prijateljem. Oni Ga vole, traže i jako mu se vesele. No, mi stariji Isusa toj djeci znamo učiniti dalekim i stranim. Kao da im želimo zabraniti da dođu do Isusa. Barem se tako ponašamo u svojim djelima. Naša djela to svjedoče. Zato je važno promišljati o svom odnosu prema Gospodinu kao roditelj, kako nas ne bi Isus morao ukoriti što nismo poslušni njegovom pozivu: „Pustite malene k meni, jer takvih je Kraljevstvo Božje!“ Nakon župnika roditeljima se obratio i vjeroučitelj Ivica Suvalj koji ima kateheze našim kandidatima za Prvu Pričest. Obratio im se i kao vjeroučitelj i kao roditelj koji ima svoje dijete u ovoj grupi prvopričesnika. Roditelji su ga sa znatiželjom poslušali dok ih je pozivao na odgovorno i savjesno roditeljstvo u ovoj godini priprave za Prvu Svetu Pričest.

Na kraju smo dogovorili da će se svečanost Prve Pričesti održati 19. svibnja 2012. godine. Te smo dogovorili kako ćemo imati još roditeljskih sastanaka kako bi se i roditelji mogli pripremati zajedno sa djecom paralelno, radeći u grupama na određene teme koje će im pripremiti naš tim u župi za rad sa roditeljima djece koje primaju Sakramente, a koji je sačinjen od bračnih parova naše bračne zajednice na čelu sa župnikom. Našim kandidatima za primanje sakramenta Prve Svete Pričesti te njihovim roditeljima i vjeroučitelju želimo obilje Božjeg blagoslova a našim župljanima preporučamo moliti za njih.

document.getElementById("J#1364587738bl7dc263b6").style.display = "none";
 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.