TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. ožujka
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe - 3. DAN TRODNEVNICE
18.00 MISA na Lenišću 1. † Ivan Franjo i Ana Tropšek
19.00 Zbor
19.00 Zaručnički tečaj

UTORAK 19. ožujka. SVETI JOSIP
10.30 MISA u Domu za starije osobe - svečana koncelebrirana
18.00 MISA na Lenišću 1. † josip kolar i obitelj Kolar, roditelji Pavešić 2. † Josip (god.) i Bernarda
Marić, Milan Zekić
18.45 Liturgijska grupa
19.00 Zaručnički tečaj

SRIJEDA 20. ožujka
17.15 KRIŽNI PUT na Lenišću
18.00 MISA na Lenišću 1. † Boris Štrkalj 2. † Dražen Horvat
18.45 molitvena zajednica
19.00 zaručnički tečaj
19.00 susret mladih

ČETVRTAK 21. ožujka
18.00 MISA na Lenišću 1. † Josip Panić i obitelj Panić 2. † Draga Celiščak
19.45 zbor
19.00 zaručnički tečaj

PETAK 22. ožujka
11.00 župno klanjanje: Drnje
18.15 križni put za nerođene
19.00 MISA na Lenišću 1. na nakanu za život, 2. † Barica Pintarić
19.45 cjelonoćno euharistijsko klanjanje

SUBOTA 23. ožujka
7.00 završetak klanjanja i blagoslov s presvetim
7.30 MISA na Lenišću 1. (nakana slobodna)
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne

NEDELJA 24. ožujka 3. korizmena
8.00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Plevnik i Marijan Bedeničec
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni vikar
Utorak, 10 Listopad 2017 16:23

župni vikar - Miro Denac

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.