TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Župni vikar
Srijeda, 28 Kolovoz 2019 08:37

župni vikar:

Dario Levanić rođen 16. srpnja 1994. godine u Đakovu. Dolazi iz župe sv. Mihaela ark. iz Sračinca.

„Duhovni poziv osjetio sam još u petome razredu koji se u meni razvijao sve do završetka osmoga razreda kada sam donio konačnu odluku. Nakon Osnovne škole upisao sam Klasičnu gimnaziju na Šalati u Zagrebu kao sjemeništarac. Po završetku Srednje škole svoj put prema svećeništvu nastavio sam na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Nakon devet godina formacije za svećeničko zvanje svojom slobodnom odlukom izrazio sam želju biskupu Varaždinskom mons. Josipu Mrzljaku da me postavi u sveti red đakonata i prezbiterata. Đakonsku službu vršio sam u župi sv. Jurja na Bregu u Međimurju. Vjerujem da će me i dalje Bog voditi na mojemu putu kroz suradnju sa svim župljanima župe blaženog Alojzija Stepinca u Koprivnici i župnikom vlč. Davorom Šumandlom. Zahvalan sam Bogu na daru poziva i prilike što u vašoj župi mogu započeti svoje prve svećeničke korake. Preporučam se u molitve i isto tako uzvraćam. Svako dobro i Božji blagoslov!"

Vaš kapelan, Dario

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.