TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 14. rujna uzvišenje svetog križa
19:00 MISA na Lenišću 1. † Ilija Suvalj I ob. Suvalj 2. (slobodna nakana)

UTORAK 15. rujna Bl. Djevica Marija Žalosna
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

SRIJEDA 16. rujna Sv. Kornelije i Ciprijan
19:00 MISA na Lenišću 1. † Anto Brdarić i ob. 2. † Vjekoslav Srednosel

ČETVRTAK 17. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Mirko Jagušić; rod. i braća; duše u čistilištu 2. (slobodna nakana)

PETAK 18. rujna
19:00 MISA na Lenišću 1. † Vlado Olejnik, Josip i Anđela Slivar, Đuro i Elizabeta Tašner
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 19. rujna
16:00 KRST: Stipe Loinjak
19:00 MISA na Lenišću 1. (slobodna nakana) 2. (slobodna nakana)

NEDELJA 20. rujna 25. nedjelja kroz godinu
7:30 MISA na Lenišću 1. † Vladimir i Barica Posavec; Stjepan, Slavko i Štefica Fičko
9:30 MISA u Herešinu
9:30 MISA na Lenišću – đačka
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih – PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Proslava prve pričesti u našoj župi 2018 godine
Srijeda, 30 Svibanj 2018 12:26

Svečani i radosni dan u našoj župi bio je 20. svibnja 2018. godine, kada je k stolu Gospodnjem pristupilo pedeset i jedno dijete.

Oni su se intenzivno od jeseni pripremali za taj važan dan, usvojili su određena znanja iz vjere te su se po prvi puta ispovjedili i tako pristupili k euharistijskom stolu primivši po prvi puta svetu pričest.

 Prvopričesnike su pripremali vjeroučitelj Ivica Suvalj i đakon Nikica Posavi. Zahvaljujemo roditeljima, obitelji i kumovima prvopričesnika na njihovoj suradnji, susretljivosti i želji da njihova djeca rastu u vjeri.

 

 

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.