TJEDAN U ŽUPI:

PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih


PASTORALNE AKTIVNOSTI U ŽUPI

PONEDJELJAK 16. travnja Sv. Bernardica Soubirous
7.30 MISA na Lenišću za † ANKU BODOR

UTORAK 17. travnja
19.00 MISA u bolnici za † BORISA ŠTRKALJA; BLAŽENKU I ANTUNA VELCLA

SRIJEDA 18. travnja
18.00 MISA na Lenišću za † STANKA, MATU I MAGDALENU MAĐEREK
18.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 19. travnja
18.00 MISA na Lenišću NA ČAST PRESVETOM TROJSTVU NA JEDNU NAKANU
18.45 PROBA ZBORA

PETAK 20. travnja
19.00 MISA na Lenišću za † JOSIPA I ILIJU MIKULIĆA
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 21. travnja Sv. Anzelmo
7.30 MISA na Lenišću za † NA NAKANU
10.00 MISA u Domu za starije i nemoćne osobe
11.15 KRŠTENJE Leonarda Ivančića

NEDJELJA 22. travnja 4. USKRSNA »Nedjelja dobrog pastira«, Dan svećeničkih i redovničkih zvanja
8.00 MISA na Lenišću za † MIRJANU JEMBREK
9.30 MISA u Herešinu
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i misa mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Propovijedi
Filter Naslova     Prikaži # 
# Naslov
1 Dnevna propovijed (pdf) - PETAK, 3. tjedan Korizme - 16.03.2012.
2 Nedjeljna propovijed - 2. nedjelja Korizme
3 Dnevna propovijed - srijeda, 3. tjedan Korizme - 14.3.
4 Dnevna propovijed - petak, 1. tjedan Korizme
5 Dnevna propovijed - utorak, 1. tjedan Korizme
6 Dnevna propovijed - ponedjeljak, 1. tjedan Korizme
7 Blagdanska propovijed - Pepelnica
8 Dnevna propovijed - petak, 24.02.2012.
9 Nedjeljna propovijed - 7. nedjelja kroz godinu B
10 Blagdanska propovijed - Sv. Timotej i Tit
 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>
Stranica 1 od 2

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.