Zbor mladih
Mladi na SHKM-u u Vukovaru
Cetvrtak, 04 Svibanj 2017 20:48

29. i 30. travnja, ove godine, održao se veliki Susret hrvatske katoličke mladeži u Đakovačko-osječkoj nadbiskupiji, točnije u gradu Vukovaru.

Naši srednjoškolci u Varaždinu na duhovnoj obnovi
Ponedjeljak, 25 Studeni 2013 15:01

Cjelodnevni susret mladih „Budite povezani vezom ljubavi“ održan je u subotu 19. listopada u Varaždinu u Duhovnom centru „Dom svete Anđele“. Sestre uršulinke u sklopu proslave blagdana svete Uršule čije ime nose, organizirale su susret za mlade iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine koji žive u mjestima gdje one imaju svoje samostane. Uršulinke samostan imaju i u Varaždinu pa su osobito dobrodošli bili mladi iz cijele Varaždinske biskupije. Na susretu je prisustvovalo oko 160 mladih iz 16 župa, a među njima je bila i Zajednica srednjoškolaca iz naše župe.

Susret mladih u našoj župi
Nedjelja, 24 Studeni 2013 23:32

U subotu uoči misijske nedjelje, održan je prvi susret Stepinčeve mladeži svih uzrasta kako ćemo običavati ove pastoralne godine jednom mjesečno. Bio je to cjelovečernji susret u organizacije duhovne asistentice za pastoral mladih Mateje Potroško i animatora župe.

Radosno se okuplja naša zajednica srednjoškolaca
Srijeda, 23 Listopad 2013 14:28

Zajednica srednjoškolaca započela je svoje redovne susrete. Susreti se održavaju svake subote od 18 do 19:30 sati u Klubu mladih, a koordinatorica i voditeljica susreta je Mateja Potroško.

Naši mladi na duhovnom susretu u Ludbregu
Srijeda, 18 Rujan 2013 08:19

Hodočašće mladih Varaždinske biskupije održano je u subotu 24. kolovoza ove godine u Ludbregu. Višesatni program organizirali su članovi zbora mladih Trinitas iz Ludbrega, na čelu s bivšim kapelanom, danas povjerenikom za mlade varaždinske biskupije vlč. Tihomirom Kosecom. U samom programu je sudjelovalo i desetak mladih iz naše župe, dok su se kasnije priključili i ostali mladi koji nisu nastupali kroz pjesmu.

Stepinčeva mladež na duhovnim vježbama na Veternici
Cetvrtak, 21 Oujak 2013 23:09

Skupina mladih naše Župe iz zajednice Stepinčeva mladež, vikend uoči Cvjetnice, imala je priliku obaviti korizmene duhovne vježbe. Mjesto susreta s Gospodinom bio je stari pavlinski ljetnikovac i kurija s crkvom u mjestu Veternica u župi Mihovljan. Nakon što ga je Varaždinska biskupija 2011. godine do kraja obnovila, samostan službeno postaje njezin Duhovni centar. Tema duhovnih vježbi je bila: PRIPADATI KRISTU I KRIST MENI.

<< Početak < « 1 2 3 » > Kraj >>

Stranica 1 od 3