TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 11. studenog, Sv. Martin
19:00 MISA na Lenišću 1. † Franjo Pobi 2. † Ivan Vugrinec, Ana i Blaž Oreški, Stjepan i Blanka Hojsak, Dragutin i Marija Bebek

UTORAK 12. studenog Sv. Jozafat
19:00 MISA na Lenišću 1. † Josip i Katica Brunec; Slavko Zidar 2. † Magda, Stanko i Mato Mađerek
19:45 Susret molitelja inicijative 40 dana za život

SRIJEDA 13. studenog
15:00 BOLNICA: SAT MILOSRĐA
19:00 MISA na Lenišću 1. † na nakanu 2. † Stanko i Ruža Grčić; na nakanu
19:45 proba zbora

ČETVRTAK 14. studenog Sv. Nikola Tavelić
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Škorjanec 2. † za sve pok. članove molitvene zajednice
19:45 molitvena zajednica / ignacijanske duhovne vježbe

PETAK 15. studenog Sv. Albert Veliki
10:00 MISA u Domu za starije
15:00 vjenčanje: Sabolić-Kiš
19:00 MISA na Lenišću 1. † Marijan Jurčić 2. † Anđelka Derger
19:45 euharistijsko klanjanje

SUBOTA 16. studenog Sv. Margareta Škotska; Sv. Gertruda
7:30 MISA na Lenišću 1. za obraćenje jedne osobe 2. na nakanu
12:00 krst: Laura i Ema Lovasić
14:00 caritasova radionica

NEDJELJA 17. studenog 33. n.k.g.
8:00 MISA na Lenišću 1. † PEJO RAJKOVAČA
9:30 MISA u Herešinu
11:00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Ministranti
Primanje novih ministranata u ministrantsku zajednicu
Utorak, 31 Prosinac 2013 18:54

Na prvu nedjelju došašća u našoj je župi već tradicionalno svečanost primanja novih ministranata u ministrantsku zajednicu.

 
Kako izgleda susret naših ministranata
Ponedjeljak, 28 Listopad 2013 16:41

Ministrantski susret – nedjelja 20. listopada 2013.

Tema nedjeljnih čitanja: PROSNA MOLITVA

Prije službenog početka – uvodna igra PING – PONG/ DAN -NOĆ , da se razbude i pripreme za susret – 5 min

 
Vrijedni naši ministanti
Utorak, 08 Sijecanj 2013 13:16

Svake nedjelje u pola deset okupljaju se oko svojih animatorice Maje Ljubić i koordinatorice ministranata Anje Novak naši župski ministranti. Zaista ih je lijepo vidjeti i doživjeti kako se odgovorno i savjesno okupljaju i obrađuju teme koje im vrijedne voditeljice priprave.

 
"Evo me, mene pošalji!" Iz 6, 9
Utorak, 11 Prosinac 2012 17:26

Obiteljska sveta misa 2.12.2012., prve nedjelje došašća, za cijelu našu župsku zajednicu bila je posebna i svečana. Kod te mise održana je svečanost primanja novih ministranata u službu poslužitelja oltara, a stariji ministranti obnovili su svoje zavjete i spremnost za obavljanje dužnosti službenika žrtvenika Gospodnjeg. U ministrantsku službu primljen je dvadeset i jedan novi ministrant, a zavjete je obnovilo petero dosadašnjih ministranata.

 
Prvi susret ministranata u novoj pastoralnoj godini
Utorak, 06 Rujan 2011 21:50

 

U subotu, 3. rujna okupili su se naši ministranti oko svoga župnika i svoje nove animatorice Maje Ljubić na svoj prvi susret u novoj pastoralnoj godini. Nije nas bio veliki broj ali to nam nije ni bil važno za prvi susret. Započeli smo sa novim katehezama u kojima ćemo ove godine upoznavati svece naše Crkve.

 
I naši ministranti hodočastili u Ludbreg
Subota, 03 Rujan 2011 21:34

U četvrtak, 1. rujna 2011., Ured za duhovna zvanja naše varaždinske biskupije na čelu sa povjerenikom vlč. Sinišom Dudašekom a u zajedništvu sa ludbreškim Svetištem na čelu sa preč. Josipom Đurkanom, organizirao je susret ministranata povodom proslave 600. obljetnice čuda Predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu. Okupio se veliki broj ministranata i cijele naše Biskupije.

 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>

Stranica 1 od 2

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.