TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

SRIJEDA 28. listopada SV. ŠIMUN I TADEJ, ap.
19.00 MISA na Lenišću 1. † ANTO I BRIGITA PARADŽIK 2. † VLADO GREGURIĆ
19.45 MOLITVENA ZAJEDNICA

ČETVRTAK 29. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † OB. KELEMEN 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 Proba zbora

PETAK 30. listopada
19.00 MISA na Lenišću 1. † MAJA PALIGAĆ GALINOVIĆ I MILOŠEVIĆ ILIJA; ZVONKO PANDURIĆ I GORDANA DELIMAR 2. † ROD. I BRAĆA JAGUŠIĆ, DRAGUTIN I MARIJA OVNIĆ, FRANJO SVRŽNJAK I DUŠE U ČISTILIŠTU
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE

SUBOTA 31. listopada
12.00 KRST: RUTA MIHAC KOVAČIC
16.00 VJENČANJE: TOMAŠEVIĆ - MENDEZ
19.00 MISA na Lenišću 1. (SLOBODNA NAKANA) 2. (SLOBODNA NAKANA)
19.45 BDIJENJE MLADIH UOČI SVIH SVETIH

NEDJELJA 1. studeni SVI SVETI
7.30 MISA na Lenišću 1. † MIJO ĐUKIN, POK. IZ OB. ĐUKIN I HONTIĆ
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću - đačka 1. † ŠIME MIJATOVIĆ I ROD.
11.00 MISA na Lenišću župna, obiteljska i mladih - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Naši pokojni
Preminuo vjeroučitelj i zauzeti vjernik laik Zoran Havaić
Ponedjeljak, 27 Srpanj 2015 11:42

 

IN MEMORIAM
 

Vjeroučitelj Varaždinske biskupije ZORAN HAVAIĆ, zaposlen u OŠ Ludbreg, iznenada je 25. srpnja 2015. godine u Gospodinu preminuo od posljedica zatajenja srca. Sprovod će biti u utorak, 28. srpnja 2015. u 18,00 sati na groblju u Ludbregu.
 
Preminula Vratarić Jelka
Cetvrtak, 06 Prosinac 2012 22:17

+VRATARIĆ JELKA

rođ. 14.05.1937. u Koprivnici, a umrla 05.12.2012. u Herešinu.

Sprovod je u petak, 07. prosinca 2012. u 13h u Herešinu.

document.getElementById("J#1368829667bl9552b20b").style.display = "none";
 
Obavještavamo vas da je preminuo Vjekoslav Špernjak, sakristan u filijali Herešin
Ponedjeljak, 19 Studeni 2012 20:15

+VJEKOSLAV ŠPERNJAK

rođ. 07.10.1936. u Herešinu, a umro 19.11.2012. u Koprivnici.

Sprovod je u srijedu, 21. studenog 2012. u 14h u Herešinu.

document.getElementById("4d5ea1228Gede46NWOV").style.display = "none";
 
Oproštaj od vlč. Mije Peroša, umirovljenog svećenika Varaždinske biskupije
Petak, 20 Sijecanj 2012 15:47

Vlč. Mijo Peroš, umirovljeni svećenik Varaždinske biskupije, koji je preminuo u ponedjeljak 16. siječnja u koprivničkoj bolnici nakon kratke i teške bolesti u 82. godini života i 56. godini svećeništva, pokopan je u srijedu 18. siječnja u Kuzmincu, župi u kojoj je proveo najveći dio života službujući kao župnik punih 40 godina.

 


Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.