TJEDAN U ŽUPI:

raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO


raspored svetih misa, misnih nakana i pobožnosti

PONEDJELJAK 18. listopada SV. LUKA, evanđelist
19.00 MISA na Lenišću † MATO PETI I ROD.

UTORAK 19. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN SABOLIĆ

SRIJEDA 20. listopada
19.00 MISA na Lenišću † FRANJO I DANICA SEKOVANIĆ

ČETVRTAK 21. listopada
19.00 MISA na Lenišću † IVAN TOT (GOD.)
19.30 MOLITVENA ZAJEDNICA

PETAK 22. listopada SV. IVAN PAVAO II. papa, UTEMELJITELJ BISKUPIJE
10.30 MISA u Domu za starije i nemoćne
19.00 MISA na Lenišću † MARIZELA ČESI
19.45 EUHARISTIJSKO KLANJANJE ZA ŽIVOT

SUBOTA 23. listopada Sv. Ivan Kapistranski
18.00 MISA na Lenišću (NEDJELJNA) † EDUARD, BARBARA I KARLO PERIŠIĆ

NEDELJA 24. listopada 30. nedjelja kroz godinu MISIJSKA NEDJELJA
7.30 MISA na Lenišću † MATIJA MIHAC, FRANJO I JOSIPA LONČAREK
9.30 MISA u Herešinu
9.30 MISA na Lenišću ĐAČKA † VLADIMIR I ANA VUJEVIĆ
11.00 MISA na Lenišću ŽUPNA, BITELJSKA I MISA MLADIH - PRO POPULO



NS-DHTML by Kubik-Rubik.de
Jerihonsko bdijenje PDF Ispis E-mail
Utorak, 31 Kolovoz 2021 11:38

Od 14. do 21. rujna 2021. u crkvi sv. Florijana na Trgu Tomislava Bardeka 10 u Koprivnici održat će se Jerihonsko bdijenje.

Više...
 
Informacije o blagoslovu obitelji PDF Ispis E-mail
Utorak, 09 Veljaca 2021 11:55
„A, eto, oni su tvoje sluge i tvoj narod, koji si izbavio svojom velikom moći i snažnom rukom svojom. Ah, Gospode, neka uho tvoje bude pažljivo na molitvu sluge tvoga, na molitvu slugu tvojih koji su spremni bojati se tvoga Imena. Smjerno te molim, udijeli danas sreću sluzi svome i učini da nađe milost pred ovim čovjekom.“ (Neh 1,10-11)
Više...
 
Pmooć Stradalima u Petrinji i Sisku PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 03 Sijecanj 2021 23:04

Više...
 
Camino Podravina PDF Ispis E-mail
Utorak, 29 Lipanj 2021 09:37
Camino Podravina Subota i nedjelja, 3. i 4. srpnja 2021 Prvi dan : Ferdinandovac – Podravske Sesvete - Kloštar Podravski – Kalinovac Drugi dan : Kalinovac – Đurđevac - Virje – Molve. )
Više...
 
raspored misa i kolekta za stradale u potresu PDF Ispis E-mail
Nedjelja, 03 Sijecanj 2021 23:14

 

1. Kolekta za stradale u potresu:

Više...
 
raspored svetih misa nedjeljom PDF Ispis E-mail
Srijeda, 08 Srpanj 2020 11:23

7:30 Pastoralni centar

9:00 Herešin

11:00 Pastoralni centar

 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 1 od 171

Filijala Herešin

Ovdje možete saznati sve o našoj filijali u Herešinu

Bolnica

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u bolnici

Dom umirovljenika

Ovdje možete saznati sve o dušobrižništvu u Domu umirovljenika Koprivnica

Djelovanje Misijske zajednice

Dokumentarni film o našoj Misijskoj zajednici O. Ante Gabrić

POGLEDAJTE OVDJE

HKLD

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom liječničkom društvu, podružnica Koprivnica. Informacije su dostupne i na njihovoj službenoj stranici

HKDMST

Ovdje možete dobiti sve informacije o hrvatskom katoličkom društvu medicinskih sestara i tehničara, podružnica Koprivnica.